O firmie
Produkty
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

Wielogóra, ul. Warszawska 62
26-680 Jedlińsk
woj. mazowieckie
powiat Radom

tel: (48) 344 78 52

e-mail: lelec@op.pl

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

Produkty

Rozmiar czcionki: A A A
Od jakiegoś czasu projektanci ogrodów polecają najlepszym klientom deski kompozytowe jako idealny materiał na taras. Czymże różnią się owe deski od standardowych desek z drewna? Otóż - to zupełnie nowy materiał. To kompozyt włókien drzewnych i plastiku, z dodatkami chemicznymi, które zapewniają odpowiednią trwałość i kolor produktu. Cały proces produkcji kompozytu odbywa się w wysokiej temperaturze i ciśnieniu, co powoduje, że plastik bardzo dokładnie wiąże drzewo. Gotowy produkt jest dzięki temu całkowicie odporny na wilgoć - deski kompozytowe można stosować z powodzenie nawet do budowy pomostów zanurzonych w wodzie! Ponadto - wpc zachowuje swoje doskonałe parametry w bardzo szerokim zakresie temperatur - od syberyjskich mrozów do afrykańskich upałów deki kompozytowe sprawują się doskonale. Co więcej - nie przeszkadzają im duże wahania temperatur, które w przypadku standardowych desek powodowały by pękanie i niszczenie ich.

Elastyczność i odporność na uderzenia to kolejne cechy które dają przewagę desek kompozytowych nad innymi materiałami tarasowymi. Wygląd i dotyk podobny do naturalnego drzewa, w połączeniu z brakiem drzazg - to wymarzony materiał na taras dla rodzin, w których dzieci psocą na każdym kroku – bezpieczny, i przyjemny w kontakcie.

Niebagatelną rolę odgrywa fakt, że deski kompozytowe są przyjazne środowisku naturalnemu: czas ich życia jako pełnowartościowego produktu przekracza dwadzieścia lat! Stosując WPC oszczędzamy lasy!

To nie koniec zalet desek kompozytowych. Każdy doceni łatwość czyszczenia struktury podobnej do plastiku, lecz odpornej na zadrapania i pęknięcia. Deski kompozytowe, w porównaniu do drewnianych desek tarasowych, nie wymagają konserwacji.
Zeiger Sp z o. o.
tel: (48) 344 78 52
O firmie   |   Produkty   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika PilchowiceDzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną PilchowicePorównywarka instalacji fotowoltaicznych PilchowiceKalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej Pilchowice